tema: [Mobilni telefon] Alcatel 800 OT Tribe
Prikaz jedne poruke
Stara 14.6.2010, 14:08   #40
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: Alcatel 800 OT Tribe

1. Da li telefon normalno pusta video fajlove ( bez seckanja ), i da li se prikazuju titlovi ?
Telefon pusta video fajlove sasvim normalno, samo ne ocekuj da mozes da gledas full divx na njemu u neznam nekoj rezoluciji jer bi seckao sigurno. Najbolje da se rekompresuje na sliku 320x240 jer mu je to i prirodna velicina slike. Podrzava h.264 kvantizaciju i mpeg4 kompresiju(snima direktno u nju) sto znaci da bi trebao i da pusti skoro bilo koji video takav.

2. Kakav je kvalitet video fajlova sa telefona ( ako moze i neki primer tj link ) ?
Kvalitet video fajlova je zadovoljavajuci, nista extra, ali nije ni totalno krsh.

3. Mini opera tj surfovanje radi normalno kod svih operatera ( mene licno zanima za mt:s ) ?
Ja sam prepaid na 064 i radi extra sve.

4. Da li se mp3 melodije mogu ubacivati kao ringtone ?
Moze i kao ringtone, sms, power up, power down, da se dodeli kontaktu, za alarm budjenja itd. stvarno su dobre mogucnosti tu.

5. Sto se tice aplikacija da li se mogu ubacivati dodatne ili se mogu koristiti samo one ugradjene u mob ?
Ubacis svaku najnormalniju java aplikaciju i ako je kompatibilna radice 100%, ja sam vec poubacivao neke korisne aplikacije kao sto je mini commander(manipulacija fajlovima) koji je kao Total Commander samo za telefone.

6. Da li je tacno da telefon nema osvetljenje tastera ?
Ima osvetljenje tastera, samo sto te nekad u mraku zaslepi ekran pa ih slabije vidis ali ima.

7. Gde moze da se kupi model u crnoj boji ? ( molim odgovor na PM za ovo pitanje )
Isto tamo gde sam i ja kupio (vidi slike odakle sam okacio ako znas kako)
Pod uslovom da imaju na lageru jos posto je isao ko alva. ujutru uzeh ona dva, popodne sam otisao sa drugarom da i on kupi i vec nije bilo na tom mestu nego samo jos 5 komada u drugoj radnji. Al mozda su vec dobili nove zalihe.
Loodi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke