Prikaz jedne poruke
Stara 20.11.2011, 20:32   #10
Hephaestus
Veteran
 
Član od: 29.12.2008.
Poruke: 886
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 380 puta na 218 poruka
Određen forumom Re: iPhone 4 vs Xperia Arc vs Xperia Mini Pro

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
Kako ga pljujemo? Da je precenjen - jeste sto si i sam priznao rekavsi da je cena po tebi najveca mana.

Takodje, jesam li nesto pogresio kada sam rekao da ima ogranicenja ili kada sam pomenuo zatvorenost OS? Ako si ga cackao onda sigurno znas koja su to ogranicenja, a po zelji mogu i da ih nabrojim - i ona hardverska i ona softverska. Na kraju, rekao sam da meni licno smetaju tako da to nije pljuvanje nego cisto subjektivno misljenje.

Btw. i sam sam imao prlike da cackam iP telefone tako da ne pricam nista napamet...
Ne znam zasto se nalazis prozvan. Da li sam ja igde napisao da ga ti pljujes, da li sam napisao da ga iko pljuje. Samo sam napisao da ga ne pljujete, ne da prestanete, jer znam kako zavrsavaju sve teme u kojoj je iPhone pomenut. Doduse, bio sam inspirisan faraonovom porukom. Velika cena je mana ovog uredjaja, kao doduse i mnogih android uredjaja, samo sto se tu moze naci neki aparat koji daje vise za ulozeno, a u apple-u ne moze.

Navoditi uredjaje koji u cenovnom rangu iPhone-a daju bolji hardver nema smisla, jer ce ti telefoni uvek biti ograniceni onim slabijim zato sto se softver razvija za sto siri spektar aparata kojih ima na hiljade, tako da taj hardver i nema nekog velikog smisla kada ne mozes da ga iskoristis. Izuzev u nekim aplikacijama.
Hephaestus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke