Prikaz jedne poruke
Stara 20.11.2011, 16:39   #1
ELIPS
Član
 
Član od: 17.1.2009.
Lokacija: Štrpce,Kosovo
Poruke: 197
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 12 puta na 12 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku ELIPS
Određen forumom iPhone 4 vs Xperia Arc vs Xperia Mini Pro

Prosle nedelje sam prodao svoju Nokiu 5800XM i sada trebam da kupim novi telefon. Troumim se izmedju ova tri, pa, koji bi mi vi predlozili? Za mesec i nesto moj profesor engleskog jezika sa kursa ide nazad u Kentaki da provede Bozic sa porodicom i zatim se vraca u moje selo sredinom januara. Malopre sam pricao sa njim i rekao mu koliko strasno zelim iPhone 4 i koliko su ovde u Srbiji preskupi. Rekao sam mu da imam ustedjevinu od 230 eura (300 dolara) i pitao ga da li moze da mi nabavi neki za te novce, na sta je odgovorio da verovatno moze...

iPhone 4 mi se svidja od kada je izasao zbog dizajna i funkcija, Arc mi se svidja zbog velikog ekrana, prelepog korisnickog interfejsa i dobrog hardvera, a Mini Pro mi se svidja najvise zbog fizicke tastature.

Imam Android tablet i znam na kom principu Android funkcionise, ali za iOS stvarno nemam pojma. Stoga, imam nekoliko pitanja:
1. Da li se aplikacije instaliraju tako lako kao na Androidu (samo prebaciti pa instalirati) ili se telefon mora jailbreakovati da bi se tako nesto omogucilo? Iskreno, meni je ovo najbitnije jer planiram da u novi telefon instaliram brdo aplikacija
2. Da li je lako otkljucati iPhone 4 za nase mreze i da li je za to obavezna Gevey kartica?
3. Da li svaki iPhone 4 moze da se jailbreakuje?
4. Da li cu nakon otkljucavanja moci da koristim SIM karticu bilo kog operatera?

Hvala!
ELIPS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke