Prikaz jedne poruke
Stara 2.2.2010, 20:44   #564
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Battlefield: Bad Company 2

Citat:
Snipe kaže: Pregled poruke
Prone je prisutan u BF2 sa sve barrel roll efektom pa nesto ne vidim da je bilo puno problema sa kamperima.

Svi koji kazu da je prone uzrok kampovanja je lame izjava. Pre neki dan sam bio 3 puta za redom ubijen od strane lika koji stajao na prozoru od kuce kod A m-com i ubijao svakog igraca koji se spawn-uje. Njemu ocigledno nije potreban prone za kampovanje.

Jednom kamper, uvek kamper, bez obzira da li koristi prone ili ne.

Sto se tice snajper klase, licnog misljenja sam da je treba ukinuti u BC2 jer nema nikakave koristi od te klase iz nekoliko razloga:

-imas pusku sa do te mere zamucenim scope-om gde se domet vidljivosti svodi na domet vidljivosti prototype assault puske.

-spotting sistem ocajno radi + izbacili su klasicni commo rose gde bi kao snajper mogao nadgledanjem terena da zaradis koji poen.

Takodje mislim da su na mapi Port Valdez vozila (ionako nerfovana) suvisna i da treba uvesti restrikciju na samo dve klase medic i assault i svi bi bili srecni do neba.

Nebi bilo prone campera, nebi bilo glupavih unskilled snajpera, nebi bilo overpwered vehicle igraca i tako dalje ali ne garantujem da nebi bi bilo medic whores, noob tube pro igraca i tako dalje.

U jedno sam siguran a to je da bi takticki pristup igri bio odsutan a igra bi licila na run&gun na cemu i tezi ovaj rush mode btw koji nikad nije ni postojao u BF serijalu do ovog naslova, mozda i onog njegovog konzolaskog prethodnika BC1.
recon nepotreban?! wtf pricas
naravno da je zamucen zum...igraj i dobices novi...4x,8x i koliko vec ima dodataka...ne znam da li si imao priliku reconov mortar da koristis,veoma je zahvalan gedzet..

igra je keva...ovu navucenost mogu da poredim jedino sa team fortressom...jos kazem sebi,samo jos ovu odbranu,a kada se zavrsi partija moram ponovo da udjem na server jer nema opcije da se izadje...i naravno nastavim da igram..

evo komentara jednog lika:
@Vostoceq quad core 2.6 intel = 85% gpu= 20% ati 4870.... The beta is for a ps3, is not optimized today for pc... so wait... ps3 have a **** of card but the cpu is the best... so the console run the game only with cpu performance.."

tako da je beta port sa konzole...nadam se da ce full verzija biti "ono pravo"...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke