Prikaz jedne poruke
Stara 2.2.2010, 20:17   #561
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Battlefield: Bad Company 2

Citat:
ChikaJova kaže: Pregled poruke
Pozdrav za sve, danas sam prvi put igrao Battlefield pa nije mi sve najjasnije, inace bas mi se svidja igrica. Pa ako je neko rad da Chika Jovi objasni par stvari:

1) Znam da kad onaj broj ispod ATT dodje do nule, onda napadaci gube, ali neznam kojim tempom se smanjuje i od cega to zavisi ?

2) Da li mogu metci (obicnih pusaka) sta da naskode tenkovima i helihopterima, i da li mozda ima neki weak spot na njima?

3) Videh da na pocetku mogu da biram hocu li da se prikljucim squadu ili ne, u cemu je razlika ?

4) Sta znaci onaj broj ispred imena nekih ljudi kad se gleda score ( u belom kvadraticu, npr 3,4) ?

I ako neko ima jos nesto korisno da doda, sto bi mozda promaklo nekome ko prvi put igra Battlefield samo napred
1) rusi, tj napadaci treba da raznesu point A i B,to je slicno kao u kaunteru...kad,tj ako raznesu prva dva pointa,ameri se povlace i onda rusi moraju 2 nova pointa da napadnu,stave bombu i da detoniraju...i tako do kraja...you get the point...ima 4 "baze" sa po 2 bomb plant mesta...

2)tenkovima ne,mozda na onom light tenku mozes gunnera da skines...helish mozes da ****e* sa obicnom puskom,samo moras da budes precizan...

3)ako si u squadu mozes da se spawnujes odma pored tvojih kolega iz squada...ako nisi u squadu spawnujes na startu...

4)e to sam i ja video,al ne znam sta je...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke