Prikaz jedne poruke
Stara 24.4.2006, 21:15   #13
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: Virtuelni piloti javite se...

Big Bad Wooche,wooche boobo lenja...cccc

Drago mi je sto pitas i drago mi je da se ipak interesujes

Evo ne mogu da odolim a da ti i ja ne odgovorim, a gledacu da dopunim kolegu JAT262 gde mislim da treba.

1) Nema problema da je e-mail od bilo kog ISP-a (99%) jer nikad se ne zna, ali ce vecina mail adresa biti prihvacena sem onih o kojima smo vec raspravljali (web mail nalozi sa yahoo-a i slicno)
2) Najbolje ti je da skines Squawkbox 3, ima integrisanu voice podrsku a integrise se u simulator i komunicira sa njim preko FSUIPC.DLL-a
3) Zone odgovornosti se dele na vACC-e (virtual AREA CONTROL CENTER) i ostale pozicije u okviru tog vACC, tako da kad ima ATC-a u zoni u kojoj letis bices pod njegovom kontrolom, a ako nema trenutno online ATC-a onda si na UNICOM 122.8, inace sto se tice frekvencija kad budes koristio squawkbox videces u njemu listu kontrolora u dometu i njihovu frekvenciju na kojoj rade. Promenis frekvenciju na comm panelu aviona i eto na frekvenciji si (ima signal kad se ubacis na frekvanciju) pa initial contact itd. Sve ide preko Squawkbox-a.
4) Kao sto rekoh niko nikog ne bije po ushima niti uslovljava za koju ce VA da leti, sto se mene tice ko hoce moze da leti i za AIR Tunguziju ali naravno da bi mi bilo drago a i zbog cega ovo sve radim ako ne bih privukao pilote da lete za JAT sto je i logicno s obzirom da smo svi sa ovih prostora.
5) Mislim da je kolega JAT262 adekvatno odgovorio na ovo pitanje. Svim pocetnicima preporucujem da pocnu sa ASRC-om zbog pomenutog testa na VATEUD-u a posle kad se vec naviknu i upoznaju preporucljivo je da se predje na VRC jer je savremeniji i funkcionalniji.

P.S. Pa i 2002 i 2004 imaju multiplayer samo sto se mi kacimo na vatsim preko squawkboxa a kroz FS multiplayer naravno.

Pozdrav i dobro nam dosli...a kad cete biti online !?

Poslednja ispravka: Loodi (24.4.2006 u 22:25)
Loodi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke