Prikaz jedne poruke
Stara 30.3.2019, 22:07   #106
Crusader88
Veteran
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Vasiona
Poruke: 1.080
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 90 puta na 71 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Crusader88
Određen forumom Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Završih ovo. Zadnji boss mi uzeo sigurno 7 sati života
Ne sećam se da li sam se ikad namučio sa poslednim bossom FromSoft igara kao ovde. Mislim da sam čak poslednjeg bossa u Bloodborneu i DS3 ubio iz prve, ili druge, ako se ne varam. Bilo je težih nešto ranije, Midir mi je **** pomerio, ali najgore je ovo kad si na samom kraju i obeshrabri te baš tada. No uspeo sam xD

Opšti utisci: držala mi je igra pažnju sve vreme, ni u jednom trenutku nema zamora (koji se javljao često kod prethodnih fromsoft naslova u nekim momentima, ili područjima - khmm močvare). Mislim da su s ovom igrom napravili odličan pomak u odnosu na prethodne time što su potpuno prebacili mehaniku iz pažljivog i proračunatog u taktički agresivno. Dobio sam "The Return" kraj, zadovolja sam njime, pogledah ostale na tjubu i rekao bih da je ovo najbolji.
No ne verujem kada ću se vratiti ovoj igri. Obično su me souls igre terale gotovo odmah da krenem ponovo praveći idealni ili drugi build, a ovde toga nema, takoo da... replay value i nije baš naj.

Ja zaglavio kod onog Genicira.
Mogu da zamislim onda sta ide posle.
Souls igre i BB isle ko od sale, ovde mi je problem jer sam krenuo da igram sa dodge-om, bez parija. Pa se tek sada privikavam. To mi ostalo od BB.
Crusader88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke