Prikaz jedne poruke
Stara 17.6.2009, 21:29   #88
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Citat:
likonja kaže: Pregled poruke
haha,meni bi bilo glupo da optuzujem ortaka da se unistio gildu,a pogotovo srkija,pokri se,a zna se da on to nije uradio,ali nema veze misli sta oces.
Inace,nije bitno dal si ti veci lvl,nego je rec o tome,ko je kakav,i zbog toga ne mozemo da se slozimo,ali ti ni to ne znas.a te ljude koje ti imas u balkaniji,su svi is firme,tolko o tome kolko si ih ti sakupio..Da uvek si bio offline,kad si naba trebao.Uostalo,skroz je nebitno,samo mi je krivo,sto takav covek,laje,a nema pojma o cemu se radi.

ps.devojka ti igra pw??? wtf.

ja bi obriso postove da ne bi vido srki,jer je stvarno glupo,i skroz ret.sa tvoje strne,jer nemas pojma o cemu pricas,a LAJES
Prvo, isao sam na fer odgovor ali vidim da teras po svome i da ne znas sta se desavalo..zato cu ovako.. Nije me briga da li ce srki da vidi jer je zasluzio da se o njemu govori tako. Ne postoji niko kome sam ja pomagao i cinio usluge kao srkiju cak sam ga ja i doveo u PW i na kraju me je on PRVI bez razloga isprozivao i LAJAO za mnom meni iza ledja. Nista mu nisam rekao zbog toga samo sam prekinuo kontakt..bio sam fer. Naucio sam ga svemu, a on me ispljuje. I MNOGO sam ucinio za njega. Haha lajao je i za tobom i za madstrenghtom kao i za mnogim drugima iz NITRO-a. Vi ste zbog low nivoa bili NIZA klasa za njega. Ne znas ti nista. Nisi ni svestan sta se desavalo i u NITRO dok smo bili, a ni kasnije. Srki je izbacio sve iz Firme kad je dobio lead...jel znas to? Pod izgovorom da izbacuje altove izbacio je sve koji nisu igrali redovno. Ne znas ti to. Ne mozes da govoris da sam los covek jer me ne poznajes. Pa sta ako je nekoliko ljudi iz Firme? Ko je zeleo kod nas presao je. Ko nije otisao je u Rasengan. Pa sta? Sta se to tebe tice i kakve veze ima sa tobom? Da, moja devojka igra PW zajedno sa mnom. Pa?! Sta oces da kazes? Zar nije i shadowova devojka bila sa nama? Uostalom sta se tebe ista od svega ovoga tiche? Samo mi to objasni....mada kad bolje razmislim bolje nemoj...nemam nista sa tobom,a ni ti sa mnom...pozdrav!
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke