Prikaz jedne poruke
Stara 21.5.2007, 15:01   #103
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: TFT Preporuke

Citat:
Praetorian kaže: Pregled poruke
Kupio sam 931BF 19'' juče (Milsoft 23900 din), oštrina slike je idealna, posle malo cimanja sa podešavanjima ugasio sam i prejako naglašenu crvenu boju. Testirano na Medieval 2 Total War i nema ni traga duhovima ili bilo kakvim velikim promenama slike. Jedino što sam primetio je jako pozadinsko osvetljenje koje probija po gornjoj ili donjoj ivici kada je ekran potpuno crn ali je nebitno totalno. Ono što mi smeta je to da prilikom rada u Windows-u bela boja ili boja unutrašnjosti foldera je prejaka i presvetla pa smeta kad je ugašeno svetlo u sobi. Jel ima neko rešenje za to?
Pošto vidim da mnogi ističu ovaj monitor, možeš li mi reći (ili neko drugi ko zna) kakav je 931bf po pitanju realnog ugla vidljivosti? Kakva mu je vertikalni ugao vidljivosti, pošto bih na njemu sa kreveta gledao TV i filmove? I može li se ovaj monitor podešavati po vertikali? Meni u suštini ne treba neki tako brz (2 ms) posebno ako u tom slučaju to kompenzuje slabom vjernošću boja, trebao bi mi neki umjeren i uravnotežen, ne skup, i da mogu gledati filmove i TV sa kreveta. Preporuke? Kakav je u tom pogledu jeftiniji 940N? Da li je 931bf skuplji samo zbog bržeg odziva, ili bi u svemu bio bolji za ovo što meni treba, jer vidim da je osjetno skuplji?
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke