Prikaz jedne poruke
Stara 22.9.2014, 22:22   #26
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Brace yourselves - Elite Dangerous is coming!

Hm, meni je joystick nekako još uvek problematičan iako koristim Logitech Extreme 3D Pro koji je vrhunski. Igra očigledno još uvek ima problema sa deadzone podešavanjima pa mi se ponekad dogodi da se jaw ne prepozna kako treba a onda moram da kombinujem pitch i roll da dođem u odgovarajuću poziciju. Drugi problem je što ne znam kako na joysticku da podesim okretanje po kabini pa mi je miš za sada nekako bolja opcija.

Ono što je stvarno carski odrađeno su stanice. Osećaj sletanja kad prođeš kroz one električne "bankine" i konačno proletiš kroz ona tri štita pa začuješ glas stanice je stvarno vrhunski. Čak sam se par puta toliko izbezumio od "sarprajza" da mi je pretilo uništenje zbog "loiteringa"

Kod ovog novog patcha za 30. septembar najviše se radujem dodavanju pregleda solarnih sistema, nešto što me je u Frontieru oduševljavalo. Ni druge stavke nisu baš bacanje ali otom potom.

U svakom slučaju bez obzira što se Star Citizen i Elite Dangerous nalaze na različitim stupnjevima razvoja mogu da kažem da Elite Dangerous za sada beži bar par komplja ispred konkurencije.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
Oggy (23.9.2014)