Prikaz jedne poruke
Stara 1.3.2021, 15:11   #3312
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Završio sam sinoć CP 2077, ovo će se opet igrati, samo ne znam da li da ostavim drugi playhtrough za EE kad izađe ili da igram sada opet.

Odlična igra, završio sam je pathom saradnje sa korporacijom. (i corpo klasa koju sam izabrao na početku).

Fascinantna igra u svakom smislu, samo mi je, brate, mnogo depresivna, malo je svakodnevne težine, nego još ovako da igra ubije pričom i sižeom. Svakako, odlična je poenta, naročito govor koji je dao Džoni na kraju.

Spoiler za x:
It was never about power, life and death, it is about principles...


Koliko su dobro dijalozi odrađeni, zaplet i psihologija likova, pomislim kolika sam ja budala u stvarnom životu, koliko pojma nemam o situacijama i koliko postoje svejtlosnim godinama mudriji ljudi u poslu, društvu itd, i još su to projektovali na igru.

Još ovo da popeglaju do kraja, dodaju neku ekspanziju kao što se uradili sa TW3, i ovo ima da bude dragulj za 99/100 koji će se prepričavati generacijama u fazonu "slušaj klinac, kad sam ja igrao CP 2077, ti još nisi bio ni u tajovim mošnicama, još ste vi zeleni za diskusiju o igrama" i slične fraze koje se mogu okarakterisati kao "SK forum starter pack".

Šalu na stranu, svaka čast CD project redu što su imali nerva da se upuste u ovako megalomanski projekat, uzevši u obzir da se mnogo jače gaming firme ne usuđuju da naprave igru mimo provjerenog koncepta, a kamoli da se uhvate ovako ogromnog projekta.
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku White Ripper na korisnoj poruci:
dushke (1.3.2021), Koreli A. (22.3.2021), player1 (1.3.2021), zokocx (1.3.2021)