Prikaz jedne poruke
Stara 10.7.2014, 13:00   #20860
VITKO
Starosedelac
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: LOZNICA
Poruke: 1.806
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 301 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Vojnik kaže: Pregled poruke
Zaista covek mora da ima odredjenu dozu mazohizma da bi igrao ovu igru.
Ili da je barem zatupljenih osecanja (sto bi trebalo da ga zabrine), pa da ga ne dotice ocigledna stjupidnost wot populacije.

Mene recimo zanima, mapa Himelsdorf, svi znaju da je brdo kljuc, i opet svi odu negde levo, i svaku takvu partiju izgubimo masakriranjem, i opet isto. Radi se o + tier 7 partijama. Ako igraci sa hiljadama borbi ne znaju da je brdo kljuc, zasto igrati. Valjda su kroz igru naucili da nemaju ni 5% sanse da dobiju tu partiju ako se ne uzme brdo, i opet ne idu na brdo. Da kazes jure dmg, ali ni to ne pije vodu, kad se partije zavrsavaju za neki minut kad prepustis brdo. To je samo primer ove mape, a odnosi se na sve.

Pitanje se samo namece: ili da poludis ili da prestanes da igras. Sto je ujedno i odgovor.
Pa ne mogu svi na brdo
Ako je rec o encaunter verziji oni odozdo rade glavni posao gadjajuci iz grada bokove protivnika koji obilaze oko zamka. Sto vise snajpera u gradu koji polivaju ove gore veca sansa za pobedu.
Kod standardne borbe po meni znacaj brda je nikakav... Donja ulica uz zamak je tu kljucna kao i linija odbrane uz sredinu.

Ja brdo igram jedino kada je encaunter mod a ja imam top tier tenk. U svim ostalim slucajevima polivam iz grada

PS ako neprijatelj prodje brdo lako je resiti... samo se pomere tenkovi kod svog kepa i tu se docekaju ovi sto dolaze sa brda. Svi su u uzanoj ulici.
VITKO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke