Prikaz jedne poruke
Stara 9.7.2014, 19:30   #20852
brano88
Član
 
Član od: 1.7.2014.
Lokacija: Bijeljina
Poruke: 228
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 59 puta na 46 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Drug moj juce, ubio nekog lika sasvim slucajno, jer je nisanio, ovaj mu uleteo slucajno ispred i bam, team kill, diskonektovan je bio istog trenutka i popio ban na sat vremena.
Tvoj drug je:
1) Prije toga ubio nekoga (ili nanio team damage);
2) Ubio nekoga u prethodnoj partiji (ili nanio team damage);
Rijec je o autobanu.
Npr. ako se dobro sjecam, definitivno ces da "poplavis" ako na startu partije pucas na saigraca dok ste jos na spawnu. Jos jedan "team damage" i cao.
Npr. guranje saigraca sa mosta u vodu se takodje smatra "team killom".
Jos se sjecam kada sam slucajno "rekovao" T-34-2 na 1300 HP. Glupson mi je izletio ispred cijevi. Nisam dobio nikakve sankcije sem "-1 kill" i novcane kompenzacije. Ban se ne dobija zbog jednog pogotka. U to sam definitivno siguran.

Citat:
Konkretno, vec sam napisao o tome pre par strana moj slucaj. Jedan M37 me namerno gadjao u ledja bukvalno 5 sekundi od pocetka meca, ja mu kazem da prestane on jos jednom, uz naravno njegove psovke, ja ga pustim da prodje pored mene i oladim ga iz mesta! Sa namerom!
On pocne da kune, prijavice me i sl. Nikakav ban nisam popio zbog toga.
Otkricu ti trik. Kada izadje da puca na protivnika, raspali ga po gusjenicama. Ostace nepokretan dovoljno da ga protivnici izresetaju a ti neces da trpis nikakve znacajne posledice.
brano88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku brano88 na korisnoj poruci:
Danilo023 (9.7.2014), Zoran_KS (9.7.2014)