tema: [Bada] Iskustva sa badaOS-om
Prikaz jedne poruke
Stara 20.1.2011, 0:37   #104
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Iskustva sa badaOS-om

ja cu izgleda veceras da predjem na badu 1.2,cekam da se rastereti server..

evo sta kaze covek,realno narocito sto se tice navigacije i skype-a

A
Citat:
sad impresija bada1.2:

Posto sam radio samo zvanicna ubdate, nisam ni sa jednim imao problema, 1,2 radi brze od ostalih, dobija se i velika baza podataka sa nasim recima i akcentima, za swipe, koji je za mene fenomenalan, jer nisam voleo da kucam, vecinu reci koje sam ranije ubacio prepoznaje i posle samo tri slova i to fino, a moze se ubaciti i nove da budu sa tri slova, a krace i dva, stabilno radi igrice se brze ucitavaju, kao i programi, wifi je osetljiviji i bolje se konektuje i brze ucitava stranice. yutube savrseno radi i gore napomenuto sam otkrio sa mobilnim.
Krakovane igrice nisam imao tako da o tome neznam niti sam probao, ali mislim da ce za jedno mesec dana i to biti reseno, navigacija u inostranstvu radi odlicno i ako mi se vise svidja garmin, sto nema nase dobre karte, nije bada kriva vec proizvodjaci koji nisu obradili nase trziste (posto nas narod ima kartko pamcenje, neseca se da smo cekali skoro dve godine za simbian garmin nase mapa, od pojave garmin mobile za ostale zemlje). ali i mi snosimo malo greha, nepisemo nikome da nam trebaju mape, pa kad bi dobili od svakog ko ima wave bada da pise i tekakobi bilo i to ubrzano, ne samo za navigaciju, vec i za skype, al sve to nezavisi od telefona vec i od vlasnika softvera.
dekodirano telefoni ce otprilike uvek imati probleme pri update-ovanju na nove verzije bade koliko sam ukapirao.

mora ovo da se odradi:

Mora da se prevari kies, a to moze da se odradi preko registry pacher-a:

Citat:
1) Skinete Kies verziju Kies_1.5.3.10093_31_1:
http://www.filecrop.com/Kies-1.5.1.html

2) Skinete kies registry patcher:
http://www.mediafire.com/?8c8gycdcs7apzbo

3) Sa upaljenim Kies-om i telefonom prikljuchenim da ga je kies prepoznao, startujete kies registry patcher i kucate:

- Enable spoof: TRUE
- Spoof product code stavite na: MSR (ako sluchajno ovo ne radi a ne vidim zashto ne bi, imate i ove kodove za srbiju "PMN, SMO, TSR, TOP")
- Spoof software revision as: S8500XXJF8/S8500OXFJG3

I onda kliknete na write registry

4) Vratite se u Kies i idete na firmware upgrade

mada neki i dalje imaju probleme.. ali ne znam do cega je.

eto pjano,pa ti vidi prednosti aparata ''za nase trziste i ne operisanih sa nasih mreza''

poceo sam mnogo da postujem o ovome ali me interesuje a kapiram da ce nekome koristiti
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku HSVstoned na korisnoj poruci:
Pjanovic (20.1.2011)