Prikaz jedne poruke
Stara 5.1.2010, 14:37   #22
Master Neo
Deo inventara foruma

Član od: 30.11.2005.
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

Momci sa bencha su fantasticno odradili test gaming misheva:
Uporedni test gaming misheva

U svojoj igrackoj karijeri promenio sam brdo miseva, i licno, nemam neke preterane predrasude prema markama ili konkretno modelima i pokusavam da ostanem objektivan. Dakle da rezimiramo:
CM Storm je best buy jer najvise nudi za novac koji kosta. E sad, mis je nov, kao i sama CM kompanija na ovom polju. Videcemo koliko je kvalitetan kroz par meseci, da li ima mana i sl. Mada ako je sudeci po ostalim komponentama iz Cooler Master kompanije, ovaj mis je pun pogodak. I propisno je prodrmao ostale proizvodjace i celu scenu periferija.

E sad, postoje alternative ovom misu:

-ukoliko nemate dovoljno para, tu je Razer DeathAdder, best buy u svojoj klasi
-ukoliko ne nadjete CM storm, tu je Logitech G9x.

Sto se tice same SteelSeries kompanije, ona pravi odlicne periferije. Posedujem njihove slusalice Siberia kao i podlogu i prezadovoljan sam. Sta reci kad vecina igraca na world cyber games sampionatu koristi periferije bas ovog proizvodjaca. Mislim to sigurno govori nesto o kvalitetu. Misevi su odlicni, mada malo preplaceni za ono sto nude. Konkretno kod nas moze da se nadje samo Ikari laser. Uvoznik nije uzimao Ikari optical, a nove zalihe Xai misa nisu stizale...

Eto toliko, pa vi odlucite
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke