Prikaz jedne poruke
Stara 14.1.2009, 7:01   #1
PsyDuck
Veteran
 
Član od: 16.12.2005.
Lokacija: Celeblast
Poruke: 899
Zahvalnice: 88
Zahvaljeno 126 puta na 102 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku PsyDuck
Određen forumom Nokia e71 i problem sa USB konekcijom

ljudi,imam gadan problem sa ovim telefonom...
izvrshio sam apdejt sa razlogom da mi ispravi greshku koju mi je prijavljivao kad se diskonektujem sa WiFia,jer se nakon diskonektovanja sa istog telefon u 90% sluchajeva restartovao-shto je i ispravio;ali mi sada pravi josh gori problem...
naime-kad nakachim telefon na komp i recimo prebacim neshto na njega [u mass storage modu] nakon diskonektovanja mi tel uopshte ne konta da nije vishe na USBu,tj. fajl menadzer mi govori da je USB konekcija i dalje aktivna,kao i muzichki plejer,galerija...
jedino ko konta da sam ga iskljuchio sa kompa je "x-plore"!
i recimo ako hotju da slusham muziku moram da restartujem telefon,pa ponovo da ukljuchim muzichki plejer-gde mi on izbaci obaveshtenje kako ispravlja oshtetjene plejliste i sl.!
nisam skapirao u chemu je problem i kajem se shto sam apdejtovao telefon jer nisam koristio WiFi toliko da bi se ovoliko zlopatio sa chestim restartovanjima da bi on skontao kako tel nije vishe na USBu!!!
jel u pitanju moj komp,ili pak neki softverski bag na telefonu-koliko se setjam neshto slichno mi se deshavalo i sa SE w950 mada,nisam siguran dal' je ishlo bash tako [on je pravio slichan problem,mada ne i isti]
ima li iko ideju shta da radim?
PsyDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke