Prikaz jedne poruke
Stara 4.11.2020, 22:29   #385
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Pristupačni USB DAC-ovi

Stiže Khadas Tone Board Gen 2. Sliku nemam, samo specifikacije i na papiru ne vidim da se puno promenilo, isti DAC čip, isti USB risiver. Tvrde da su utegli filtriranje i napajanje. Najčudnije mi je što kažu da koristi novu balansiranu RCA vezu koju su oni lično razvili... mada RCA ne postoji u balansiranoj izvedbi jer prosto nema dovoljan broj pinova.

Citat:
Nice to tell you we will launch our update version of tone board with balance RCA(A new design by us),the 2 Gen is more powerful and the design is cool.


Let me bring your kind attention to a few aspects.

XMOS XU208-128-QF48: 8 xCores up to 500MIPS, fully compliant with USB 2.0 specifications
Very Quiet Power Supply: Ultra-low noise, high PSRR LDO for powering Hi-Fi applications
RCA Connectors: High-quality RCA to deliver audio with tiny, clear, powerful and rich sound details
ESS ES9038Q2M DAC: Industry's highest performing 32-bit mobile DAC with unprecedented dynamic range and ultra-low distortion
Accurate Low Noise Clock: Ultra-low phase-noise crystal oscillators with superior phase-noise characteristics
Početkom 2019-te kada je original izašao, počistio je po mom mišljenju tadašnje DAC-ove slične cene (D10, D30, Sanskrit 10th) ali ove godine su se svi osvežili odličnim novim verzijama pa me baš zanima da li mogu da ponove uspeh.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke