Prikaz jedne poruke
Stara 25.7.2014, 13:26   #8
Osbourne
Veteran
 
Član od: 21.4.2010.
Poruke: 773
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 206 puta na 138 poruka
Određen forumom Re: ISS/Winning Eleven 2002 ps1 ePSXe

Citat:
nikolapfc89 kaže: Pregled poruke
Boze koliko je ovo zabavan i dobar fudbal. Cak i kada igras protiv AI mora da se potrudis.
WEOL pravi fenomenalne peceve, poslednje sto sam igrao kod njih bilo je EP 2012 i sezona posle toga 12/13.
Definitivno cu probati i ovaj patch, igra to zasluzuje.

Ovaj fudbal gazi sve redom i pes 6 i ova danasnja *****a marketinska od Fife i Pes-a.
Kao sto rekoh, igra za sva vremena...

Eto lepo si primetio jednu stvar... Ne postoji bolji AI u fudbalskim simulacijama do dana danasnjeg. To odgovorno tvrdim. AI na najtezem nivou prosto grize, bori se, hladnokrvno realizuje sanse, golovi glavom, lobuje, radi finte, drzi loptu i ceka da se otvori nesto kao Iniesta , golmani su skoro pa savrseni... Naravno, kao i svaki AI, vremenom skapiras koliko je "pametan", ali je na stvarno visokom nivou.

Inace, jedan hint za sve, u ovoj igri mozete potpuno da uzivate tek kada zaboravite na dupli pas. To smo svi nekad obozavali, ali je to ovde ipak bag, jer odbrambeni igrac ostaje ukopan u mestu. Kad zaboravis na to, onda krece pravo uzivanje, gradjenje akcija, lagano dodavanja, otvaranje protivnika i drzanje lopte itd itd A kad dodjes do nivoa da pratis radar i delis lopte na "O" sa pola terena krilima, e to je vec cista umetnost... kad bi ovi cobani/budale napravile remake sa 360 kretanjem, koja bi to vrhcina bila...

Inace, moze da se igra i master liga preko ePSXe. Mogu da se nadju patchovani ISO-i, ili recimo sam patchujes ako imas sve. Ja imam jedan takav patchovan kad sam dobio ppf file od majstora sa weol-a 2010-2011 i to je vec igra sa zvukom, mozes da uzivas uz master ligu, ko voli... A i cuveno SHUTOOOOOOOOOOOOO japanskog komentatora nije lose za cuti :P

Citat:
maremas kaže: Pregled poruke
Ja ga i dan danas opičim ISS2 s vremena na vreme
Imas na snesorami da nadjes ISS2 sa klubovima. Jedno ime - Batistuta...
Osbourne je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Osbourne na korisnoj poruci:
jhoni (25.7.2014)