Prikaz jedne poruke
Stara 24.7.2014, 21:20   #2
Osbourne
Veteran
 
Član od: 21.4.2010.
Poruke: 773
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 206 puta na 138 poruka
Određen forumom Re: ISS/Winning Eleven 2002 ps1 ePSXe

Moram post za postom zbog preglednosti... Malo uputstvo koje sam nekad davno napisao na brzinu za sve koji su zainteresovani da igraju:

Citat:
Tridesetak MB. To je sve sto vam treba. Igrica je ripovana, bez zvuka je, da bi moglo da se igra preko neta, da ne bi pucala.

1. Skines tih 30 mb
2. Unzipujes i kliknes dva puta brzo, levim klikom misa, na instalaciju
3. Kod same instalacije jako je bitno da ne menjate PATH tj. nemojte da bacate u npr. C/ program files/ weol, vec samo izaberite nesto od ponudjenog : c/weol, d/ weol...
4. kad ste to zavrsili, imate ikonicu na desktopu "WEOL'10 4.0". Opet dva puta brzo levi klik na misu. Izadje vam prozor sa ronijem, CR-om i mesijem. Tu imate 4 konfiguracije od kojih su vam potrebne samo ove dve "(autorun)", to su prva i treca. Jedna je kad hocete da igrate sa klubovima a druga za reprezentacije.
5. desni klik misa na pomenute configuracije pa udjite na quick configure. Otvori se prozor sa pluginovima gde je potrebno podesiti samo Dark men plugin za grafiku. Obelezite dark men levim klikom misa , pa imate dole configure, kad se otvori to, opet na configure i onda tu samo promenite window mode u fulscreen.
6. Kontrole podesavate tako sto udjete u quick configure, pa option, pa "start epsxe for pad config", ok, config, game pad, pad 1, podesis, close.
7. da biste igrali kliknete dva puta brzo na onu konfiguraciju koju zelite. Ukljuci vam se prozor sa serverima. Ako hocete da igrate protiv kompa, samo zatvorite taj prozor. A kad pomislite da ste dovoljno dobri pustite PM, upadamo na RPGNET server sa liste i ja cu vas sa zadovoljstvom iznervirati. :P

And that's all I have to say about that.
da ne editujem sad sitnice, sustinski je sve to isto i dovoljno da se svi snadju da krenu... tu sam za sva pitanja i cekam da se javi neko da igramo...

Poslednja ispravka: Osbourne (25.7.2014 u 13:02)
Osbourne je offline   Odgovor sa citatom ove poruke