Prikaz jedne poruke
Stara 3.1.2021, 13:06   #1015
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.886
Zahvalnice: 461
Zahvaljeno 496 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

Posto Epic casti cele godine i sakom i kapom, mogu reci da sam se skroz prebacio na njihov launcher.

Evo sta sam presao u 2020 : Detroit Become Human, a spreman je i Beyond Two Souls.

Zatim Horizon Zero Dawn (sacekao sam par meseci od izlaska, da srede igru, i trenutno je u super stanju, nije mi se desio ni jedan bug za 100+ sati igre, ni da stucne). Igra me je ocarala.

Trenutno uzivam u Death Stranding, kapa dole Kojimi, fantasticna igra.

Zatim, presao sam skoro i Observer System Redux, poceo Mortal Shell ali shvatio da definitivno nemam zivce za Soulslike igre.

Uzeo sam Hades, ali to ce sacekati, jer znam da cu i na nju da spucam 50-100h.

Takodje je spreman i Control Ultimate Edition (ovo ce sacekati upgrade graficke).
Vec postoje 3 igre koje odlazem dok ne uzmem bolji GPU : RDR2, Cyberpunk i Control..

I danas sam za ukupno 12e uzeo tri igre, i to gold verzije (ukljucen je season pass tj. svi DLC-ovi) - Assassins Creed Origins i Odyssey, i Far Cry 5.
Ove 3 ce vise da igra sestric, kada mi stigne PS5 onda mu prosledjujem Epic nalog da uziva.

Sve u svemu, sve igre iznat su uzete za par evra, sa izuzetkom Death Strandinga koji je uz kupon izasao vise od 10.
Ali igra opravdava i mnogo vecu cenu.

Sve uzimam preko turskog epica, i uglavnom cekam snizenje, a nekada se poklopi i snizenje + kupon, kao sada za ove 3 Ubisoft igre.

Launcher radi lepo, zaista nikada ni jedan problem nisam imao.

Sa ovakvim cenama je potpuno obesmisljena piraterija, i pametnom kupovinom i cekanjem popusta moze da se igra cele godine.

PS. da ne ispadne da sam Steam hejter, koristim i njega, ali sve manje i manje. Na primer ove godine sam na Steamu odigrao : Resident Evil 2 remake, Resident Evil 7, Quantum Break, Wolcen..
Ali isto tako i Doom Ethernal na Bethesda launcheru, Star Wars Jedi Fallen Order na Originu, Call of Duty Modern Warfare na BNetu itd..
Besmisleno je ogranicavati se na jedan launcher, treba juriti gde je sta najjeftinije, i igrati sta vam se igra u tom trenutku.

Nista gore od besmislenog davanja para za neke humble pretplate, gde hoardujete stotine nekih igara, a upalite 3 u toku godine.

Kupujte samo sto vam se igra, tako se najvise ustedi.
DBrave je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DBrave na korisnoj poruci:
player1 (3.1.2021)