Prikaz jedne poruke
Stara 19.2.2011, 18:21   #5
Duci0167
Član
 
Član od: 18.2.2011.
Lokacija: Obrenovac
Poruke: 185
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 25 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Radijus Vektor kablovski internet

Postovanje svima,
radijus vektor (ne zelim da ih pisem sa velikim slovom) od pre 3-4 dana je blokirao P2P u Obrenovcu!!!
Posle 10 poziva i slusanja muzike javi se "operater",kazem mu u cemu je problem a on uzme moju adresu pa proveri i kaze"parametri su vam ok". Znam covece ali torrenti NE RADE,iskulirao me je i pozeleo prijatan ostatak dana. Posle 20 poziva sto od mene,sto od drugova ipak priznaje da je upoznat sa problemom,da je problem globalni(????!!!!),da oni nemaju veze sa tim ali da se radi na tome. Spomenu covek i pitanje legalnosti torrenta!(prodaje mi covek fore sa tribina protiv piraterije)
Kazem mu da ja skidam 24h dnevno,oko 30 tak dana mesecno i da je to ,moje pravo!
Za mene stvar je prosta...ja placam za 4mb a vi mi to prodajete,kraj price! Ako ja negde gresim recite mi i sve ok. Meni ne treba 4 mb da bih surfovao!

Ja licno mislim da njihova mreza ne moze da izdrzi toliki protok interneta. Znaci natrpali su vise u usta nego sto mogu sa progutaju.

ima li neki savet kako i kome da se obratim? Kontak sa njima preko tehnicke podrske je NULA ! Ne @ebe me niko ni dva posto!
Nadam se da nisam ponovio temu ili je ona vec sazvakana
Duci0167 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke