Prikaz jedne poruke
Stara 27.11.2007, 6:47   #36
[Imzadi]
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.278
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 334 puta na 149 poruka
Post Re: Da li vas ovo nervira (pomodarstvo)?

Mene lično ne nervira to pomodarstvo (kako ste ga nazvali), niti mnogo obraćam pažnju na to...
Lm, ta stupanja iz faze u fazu su ustvari odlična stvar, dobro je da mlad čovek koji tek treba da se formira u ličnost koja bi jednog dana trebala da zna šta hoće, isproba ono što mu najviše odgovara...
Svi smo mi iz različitih porodica, sa različitim navikama, iz različitih sredina...Nije se svako rodio u rokerici i starkama U mojoj kući je s jedne strane bilo uvek stare dobre starogradske muzike i sevdalinki, ali isto tako je bilo i one druge muzike, sa obe strane (od oba roditelja)... Ako je neko u svojoj kući slušao narodnjak do svoje 15. godine, i tako je naučen, zar nije odlična stvar to što je sposoban da prihvati nešto sasvim strano i da pokušava tu da se pronađe...?
Takođe je odlična stvar ako postoji neko u bliskoj okolini ko će stalno navoditi klinca na pravi put, ponekad mu diskretno pustiti neku dobru muziku i isto tako diskretno reći nešto što bi mu možda privuklo pažnju...
Zapravo, onaj ko je odrastao u "narodnjačkoj sredini" i ne šeta od pravca do pravca istraživajući neku drugu vrstu muzike, nije ni sposoban da razume i voli nešto što ima vrednost... Kad god vidite nekog klinca koji traga i ponekad bude povodljiv od strane okoline, znajte da neće ostati klasično "Grand dete", sa ustaljenim, ograničenim i u velikoj meri izmanipulisanim muzičkim ukusom...
[Imzadi] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke