Prikaz jedne poruke
Stara 26.11.2007, 20:10   #1
duschan
Član
 
Član od: 16.4.2007.
Lokacija: Temerin
Poruke: 352
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 129 puta na 57 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku duschan
Angry Da li vas ovo nervira (pomodarstvo)?

Uff, nemogu da smislim ovo.
kad god neko napravi koncert , ili nesto slichno, masa ljudi pochne da slusha bash tu muziku. Za primer dajem moju sestru, a i masu drugih prijatelja. Radnja se odvija u vreme kad su bili oni koncerti vracanja iz mrtvih grupe Bijelo Dugme. E sad moj brat iz bosne vec je vec neko duze vreme slushao Bijelo Dugme, a onda se pojavishe ti koncerti, i odjednom naprasno, masa ljudi je pochela da slusha BD. Medju njima je i moja sestra, i ajde dobro reko nek slusha. Medjutim ovo je dostiglo vrhunac: svu njihovu biografiju i sve ostalo je nashtrebala (bukvalno) za nekoliko dana , i pochela se praviti pametna kako je ona veliki fan BD-a, a potom je pochela mom bratu da soli pamet s tom njihovom biografijom, a kasnije se posvadjala s njim gde je koji pevach rodjen.
Bio sam zaprepashten kad sam video tu scenu.

I opet sad nedavno kad je bio koncert Stones-a pochela je da meni soli pamet o stonsima (nisam hteo da pishem detalje da se ne oduzi).

Pa sad tek posle pogibije tosheta pochela je da trazi njegove spotove na yutubu, i da ga slusha.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Samo mi fali da Tozovac napravi neki jubilani koncer pa da mom dedi pricha priche o tozovcu.

A poznajem i masu drugih ovakvih ljudi.

Napishite svoja izkustva na ovu temu

PS: Zaboravi sam da kazem da se isto desilo i za vreme koncerata Zdravka Cholica i Cece za novu godinu. I da, ona je samo godinu dana mladja od mene.
duschan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke