Prikaz jedne poruke
Stara 17.8.2020, 0:05   #1327
MasterChief2
Veteran
 
Član od: 20.9.2013.
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 541
Zahvaljeno 180 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 2 univerzalna konzola za malo para

Bas su ga sa tim laserima ****li, mogli su bolje staviti. Doduse Xbox Original koristi klasican PC citac, verovatno je u tome razlika sto Xbox cita i posle ovoliko godina apsolutno svaki rezani disk.

Inace, secam se da je ovde neko spominjao kako ima smetnje (citaj bele horizonatlne linije) po ekranu. Pre neki dan mi je stiglo par komponentnih kablova, i onaj kvalitet je katastrofa. Zice precnika pola mm, katastrofa izolacija, cudi me da ikako radi. Na kraju sam probao da uradim isto sto i za Xbox Original, uzeo sam komponenti kabel od Xbox 360 i samo na kraj nakalemio konektor za PS2 i rezultat je fantastican. Vise nema smetnji po ekranu, slika je jasna i cista. Sa ovim kablom PS2 igre se sada mogu igrati sasvim lepo, slika vise nije mutnjikava kao sa SCART i kompozitnim kablovima. Nisam licno nikada probao RGB kabel, ali mislim da ovaj komponentni daje najbolje rezultate. Kada uhvatim vremena probacu da napravim component to hdmi uz pomoc wii2hdmi adaptera, bas me zanima hoce li proraditi na PS2, posto na Xbox-u nije radio kako treba, tj. slika je bila dosta tamna, a probao sam na vise Xbox-eva i na vise tih adaptera, nisam skontao u cemu je problem.
MasterChief2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke