Prikaz jedne poruke
Stara 14.3.2010, 0:46   #21
Maverick78
Veteran
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: The Crystal Ship
Poruke: 584
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 101 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Seckanje u igrama na Ati4890 uprkos velikom FPS-u?

Win 7 zna jos uvjek da zeza, moguce da je kod tebe to slucaj. Nema mi logike da je hardver u pitanju, jer si napisao u jednom postu da ti sve radi ok na XP-u, jedino zeza u Win 7. Koji ti je build Win 7-ce? Moguce da neki od drajvera pravi problem ili who knows.... Ja sam recimo skoro imao problem sa overklokom procesora, i sve sam mislio da je nesto do podesavanja u BIOS-u, pa sam mislio da je memorija, probao dvije razlicite, pa reinstalirao OS, ali dzaba dobijao sam redovno BSOD-ove u igrama, a LinX mi prolazi bez problema. Na kraju nadjem problem u sound driver-u . u manage mi nije pokazivalo da postoji problem sa zvukom i zvuk je radio kako treba pa nisam ni obracao paznju, dok kad kliknem na sound u control panelu onda pokaze neki problem sa drajverom. Skinuo nove drajvere i evo sad sve radi ko sat, nema BSOD-ova, sve stabilno ko beton, a zezalo me toliko da sam mislio da je Bog zna sta. Glupost teska... ali toga nije bilo u XP-u i Visti, samo mi se iz nekog razloga desilo u Win7.
Maverick78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke