Prikaz jedne poruke
Stara 23.8.2009, 0:29   #1
VladimirBalt
Novi član
 
Član od: 15.10.2008.
Poruke: 26
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 8 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku VladimirBalt Slanje poruke preko Skypea korisniku VladimirBalt
Određen forumom Problem sa Adobe Flash performansama na Windows Vista x64 Home Premium OS-u

Imam sledeći problem:

Sledeći problem:

Posedujem HP Compaq 6735s prenosni računar sa instaliranim Windows Vista x64 Operativnim sistemom (osuđen sam na njega zbog licence i problema sa drajverima za WinXP, tako da promena OSa nije opcija

Konfiguracija računara je dakle sledeća:

AMD Athlon x2 Dual Core QL-60 1.9Ghz
2.00GB RAM rezervisana za uporabu spoja sa ATI Radeon 3200 grafičkim procesorom.


Računar radi ispravno i Vista sa svojim SP1 uspeva izvući dobar performans, no problem je sa Adobe Flash priključkom. Verzije 10 je. Premda sam probao koristiti 9 i 8 kako bih uklonio problem sporosti. Flash je nepodnošljivo spor bilo u Firefox brauzeru bilo u Operi. Internet Explorer takođe, a Chrome ionako sam po sebi ima problem sa Flashom... Flash je dakle nepodnošljivo spor. U web aplikacijama i socijalnim bulšit igrama poput onih sa Facebook-a. YouTube usporava ceo sistem nakom dva učitana klipa.

Ima li ikakvog rešenja ovom ili me računalo ne voli?

Računar je došao sa preinstaliranim Windows XP-om sa zakrpama no je problema i tada bilo, a drajveri nisu uspevali ostati prisebni duže od pola sata, tako da ovo ono...
VladimirBalt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke