Prikaz jedne poruke
Stara 14.10.2013, 16:02   #16056
VITKO
Starosedelac
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: LOZNICA
Poruke: 1.806
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 301 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
ПротивГлобал kaže: Pregled poruke
Сад сам купио Т-34. Која је ово фора с њим? Као је брз, 56км/х, а обртни момент 0, односно вуче се к'о пребијена мачка, нарочито при окретању.

http://worldoftanks.com/encyclopedia...les/ussr/t-34/

И што је још горе, мотор му има 480 коњских снага, а други мотор који може да се угради има 500. Значи кад му уградим боље делове, пошто су они тежи од фабричких, тенк ће бити још спорији.
Nije los tenkic. Zna da baci 20k srebrnjaka a i probija lako petice pa cak i sestice sto je najvaznije. Najcesce ide do 6. levela... Nisam odigrao mnogo partija ali sam mozda svega dva puta bio sa 7. micama. Najvaznije je da moze da probije lako kv-is od napred a samim tim probijanje kv1, cherchila je zagarantovano.

Kupi mu gusenice i onaj zadnjii top i bice ok. Ja sam imao taj zadnji top istrazen od pre... ne znam odakle ali sam ga imao. Sreca je sto kupola ne trazi mnogo iskustva. Motor mu jos nisam ubacio meni je ovako dobar. Mislim da i necu trositi 5k iskustva na motor jer su gusenice ucinile tenk dosta agilnijim a i brze ide !!!

Nego da PITAM i ja nesto.... Skinuh test 8.9 ali... nece da se nakaci na server. U cemu je stos????
BTW uzese i meni pare !!! ode 180 din za 200 golda !!! Pazario ona mesta u barakama i sad mi je jasno zasto to svi kupuju, jos sad na popustu. Stvarno je mucenje igrati sa posadom bez iskustva i vestina. Pazario sam francuski TD iz 7 i za razliku od one kornjace iz sestice moze nesto i da dinguje a najveca je sreca ako preko puta tebe stoje oni sto ne znaju gde da gadjaju

Jos nesto sam hteo da pitam, ovo za obuku posade, sad kad imam u barakama mesto. Pretrenirao sam posadu sa is3 na is8 a onu sa IS8 (bila na 91 posto) stavio na IS3. Kako je on elite havy tenk, jer sam mu sve istrazio, to znaci da ako se opet uhvatim njega i istreniram ovu posadu na recimo jos dve vestine - popravka i jedna specificna, da cu isto moci tu posadu da pretreniram za IS7 ??? I tako u nedogled????
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Clipboard01.jpg
Viđeno:	27 puta
Veličina:	98,5 KB
ID:	47474  

Poslednja ispravka: VITKO (14.10.2013 u 16:11)
VITKO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke