Prikaz jedne poruke
Stara 16.12.2019, 2:33   #8
Renner
Starosedelac
 
Član od: 18.3.2013.
Lokacija: Republika Srpska
Poruke: 1.542
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 357 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: 12/2019 "Neobični slučaj Bendžamina Kodžime"

Citat:
Bryan Fury kaže: Pregled poruke
Ako je nisi igrao, nisi dovoljno informisan, simple as that.
Znači, ovo je jedna od rijetkih (ako ne i jedina) "igra" za koju sam lagano mogao da lažem da sam igrao, i niko ne bi skontao da lažem. Cutscene sam skoro sve odgledao, skoro jer sam i za njih izgubio interesovanje, ono što se nudi između njih - walking simulator uz dadiljanje bebe, i poneki RPG element koji olakšava smorno hodanje stvarno ne mislim da je vrijedno bacanja života. Naučio sam lekciju posle Bioshock Infinite-a, neću više ni minut života da trošim na ovako nešto.

Uostalom, ako ne vjeruješ meni slobodno pitaj Kuzmu, haha. Baš je fino opleo po igri na čitave tri stranice (jedna od kolumne, i dvije za samu recenziju). Ovo je za mene bio finalni ekser u lijesu, a već sam vidio dovoljan broj ljudi kako buši po igri, i više nego dovoljno da upali alarm. Ne kažem da je najgora igra ikad, zamisao je interesantna, kako od priče tako i samog gameplaya, ali to se ne prevodi obavezno u zabavnu igru. Mogu da je instaliram, siguran sam da ću je bataliti nakon dva sata, i bolje igre od nje sam ostavljao. I onda možemo opet da se raspravljamo kako nisam dovoljno igrao, itd. Gubljenje vremena.

Da ne spominjem nagrade koje je osvojila, slobodno možemo reći iz filmskih kategorija (muzika, gluma,...). Šta dalje pričati. Kojimbo bolje da se okrene snimanju filmova, svom istinskom zanimanju. Bokte, kad pomislim koliko je prošlo od izlaska MGS4, i tad u SK čitam da najviše prostora na BR-u zauzimaju cutscene, lol. Sad ni tu igru više ne drži u rukama, ostale su uglavnom cutscene.
Renner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke