Prikaz jedne poruke
Stara 9.4.2015, 18:06   #65
sloba89
Član
 
Član od: 20.1.2010.
Poruke: 443
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 215 puta na 125 poruka
Određen forumom Re: Indiana Jones and the Emperor's Tomb

Pre neki dan sam ponovo odigrao Indiana Jones and the Emperor's Tomb nakon 12 godina dobra igra ostala mi je u lepom sećanu kao i većina igara iz tog perioda koje su pružale filmski ugodjaj tipa GTA serijal, Mafia, Tomb Raider Angel of Darkness, Tron 2.0 itd, ima i igra svojih mana upravljanem Indijem i kontrole upočetku će prestavljati problem ali kasnije igrač se navikne mada je moglo da se ispravi, mogućnost da snimite poziciju tokom nivoa bi dobro došla nivoi nisu dugački ali ume kasnije da bude iritirajuće kada negde iznenada zaginete i morate nivo da igrate ispočetka razumem da je to uradjeno radi izazova ali kao što sam pomenuo može da izazove dosta frustracije.

Ali pomenuo bi još jednu stvar koja malo kvari autetičnost igre a to je da Harison Ford ne pozamljuje glas u ovoj igri nego neki imitator ali moram priznati da me je ubedio i da sam jedno vreme mislio da Harison Ford daje glas Indiju, uprkos manama sve ostalo je savršeno atmosfera i muzika fenomenalno.

Takodje igra se pojavila i u vreme kada su krenule glasine o novom Indi filmu i onda se 2008 pojavio Kingdom of the Crystal Skull i svi znate kako je to prošlo.

Poslednja ispravka: sloba89 (10.4.2015 u 0:48)
sloba89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke