Prikaz jedne poruke
Stara 5.10.2009, 20:17   #3
Thaedass
WALL-E
 
Avatar korisnika Thaedass
 
Član od: 4.9.2009.
Poruke: 4.423
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 1.255 puta na 909 poruka
Određen forumom Re: Predog za tekst: Polovnjaci

Hm.. Tesko je utvrditi koja je polovna komponenta dobra u smislu,oni u redakciji testiraju dobar (ili makar normalan) deo (komponentu) i posle toga svi misle da treba kupovati bas to jer je dobro ili u slucaju da je nesto na testu lose proslo-lose. Previse varijacija ima u tome. U 10 polovnih grafickih kartica moze biti 10 razlicitih po stanju/kvalitetu i ponasanju u radu. Zamisli koje bi to posledice to moglo da ima. Flametorch mi pada na pamet Ja recimo kad hocu da istestiram nesto do max,a novije je (do 3 meseca),uzimam polovno jer znam da cu modovanjem (i poliranje procesora ovde spada) izgubiti garanciju. A recimo nadjem za smeshne pare. S druge strane polovne komponente je dobro uzeti u slucaju da zelis neki (mali) napredak sa starim i prevazidjenim kompom,a znas da nema smisla uloziti neki ozbiljniji novac u njega. Tako da bi testiranje "polovnjaka" bila klackalica sto se relevantnosti tice. Ako vam treba neki savet imate temu za to ili u slucaju da se nista ne podudara sa zeljenim pitanjima/temom otvorite novu temu u kojoj bi ste izrazili svoje interesivanje u neku komponentu i na sta bi ste trebali obratiti paznju,o ceni,ima li smisla tako nesto kupovati etc etc.. Nadam se da cete razumeti sta hocu da kazem
Thaedass je offline   Odgovor sa citatom ove poruke