Prikaz jedne poruke
Stara 18.10.2020, 11:38   #576
zexns73
Član
 
Član od: 21.2.2016.
Poruke: 112
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: nVidia Ampere

dobro ako cemo tako ko kaze da je na konzolama uvek lepsa grafika?
vidjo sam kod ljudi koji su uzeli konzolu i onda nije bilo vazno koji tv samo da je sto veci,ajde na stranu sto za neke sobe toliko veliki tv se uklapa u enterijer ko piletu sise,nego sam i razocaran prikazanim kvalitetom slike kod tv programa a o igranju da ne pricam pravo mucenje ociju na duze staze
Po meni bolje full hd na ultra ili high,nego 4k u 30 fps
ovo nije pljuvanje po konzolama naigro sam se i na njima
jednostavno za vrstu uzivanja da izvuces iz hardwera koju zelis nema kompromisa moras sve uklopiti sto bi nas narod reko plati pa klati
ok izlaze nove generacije gpu tolka im je cena i ako zelis-mozes sebi priustis onda znase treba ti rtx 3090 nije problem onda zna se sredi pc ,menjaj monitor da sve ispratis a ionako nikad se ne zna sta sutra donosi mozda budem ponosni vlasnik amd big navi a mozda puknem ko grcka pa budem igrao na kopiji sege iz kineske prodavnice
malo smo zalutali sa teme meni ovih dana malo cudno nvdia se utisala,dosta njih razocarano zbog prvih problema,resavanje sa novim drajverom -smanjenje busta i ocekivanje amd da predstavi novu seriju gpu da obori cene i konacno zada jedan aperkat nvdiji


da ja sve ove godine cuvam kopiju sege i ketridz na kome par igara ,da oteramo zlo

Poslednja ispravka: zexns73 (18.10.2020 u 11:46)
zexns73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku zexns73 na korisnoj poruci:
Lex987 (18.10.2020), player1 (18.10.2020)