Prikaz jedne poruke
Stara 29.3.2018, 18:23   #14
Tatanka
Novi član
 
Član od: 31.8.2012.
Poruke: 9
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Konfiguracija

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Osetiš kada padne ispod 200? Nema sile, pogotovu ne ako nemaš 200 Hz monitor. Osećam razliku između 100 i 150 recimo ali sve preko 150 je neizvodljivo primetiti.

1050Ti je sasvim dobra kartica a loženje na 200+ fps na krš ili prosečnim monitorima koji rade na 60Hz je besmisleno jer tada input lag postaje toliko nizak da prosečno ljudsko biće praktično nema nikakav benefit od većeg frejmerejta. Plus što monitor ne može da isprati i pitanje je šta će u toj iseckanoj slici da se prvo pojavi na ekranu i da li će biti relevantno za igrača.
Koristim BenQ XL2411Z, 144Hz. Ne znam jesam li lud ali pocetak partije se vrti od 200 do 230fps a ima trenutaka u partiji gdje je 130. Mozda sam ja lud al' se razlika zestoko osjeti.

@Vlad Cepesh
Bez ovog kompa ostajem svakako (otvara se kancelarija a na njemu su vec softveri koji su potrebni i skupo bi me kostalo instaliranje istih na drugi komp) pa sam mislio da svakako uzmem bolji komp jer nisam prezadovoljan gorenavedenim. Nije da ne moze da se igra vec jednostavno kad mijenjam da uzmem nesto sa cime bih bio zadovoljan. Ova ponuda sa prvog posta otpada i sad se razmisljam da uzmem samo i3 7350k, 16gb rama i staru graficku. Za kancelariju svakako ta graficka nema nikakve poente. Hvala puno na savjetima, pogotovo ljudima koji su mi spasili 1100e!
Tatanka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke