Prikaz jedne poruke
Stara 15.10.2009, 1:27   #246
Mr. Garrison
Deo inventara foruma
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: South Park
Poruke: 4.887
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 164 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: ATI Radeon HD5850/HD5870/HD5870x2

Citat:
DBrave kaže: Pregled poruke
OK, ja savrseno dobro razumem da ako neko ima brdo love moze da uziva u luksuzu.
Slicno je i da kupis auto od 300.000 evra i vozis ga po Beogradu. Sa tacke realnog, prosecnog stanovnika sa normalnom zaradom, tako nesto je nepotrebno.
5870 za koju si napisao da kosta 300+ evra je trenutno bacanje para na nesto sto je nepotrebno...
opet ti kazem (i necu se vise ponavljati) - tebi je nepotrebno. ko hoce da igra najzahtevnije igre u 19x10 - njemu je potrebno, samo je pitanje da li moze da priusti sebi.
Citat:
U nekim stvarima vredi ulagati u buducnost, ali za graficke kartice to nikako nije slucaj, jer jednostavno izlaze kao na traci, i kada tu buducnost docekas (DX11 igre koje koriste moc takve grafike) ta kartica ce verovatno kostati 100-150 evra, a moguce je da ce biti i prevazidjena...
za 2 meseca izlazi Dirt 2 koja ce biri DX11 igra.

Citat:
Poenta price je sto je ovo toliko koliko realan forum

Citat:
i doci ce neko ko se ne razume bas puno, videti tvoj post da kartica od 300+ evra vredi svaki dinar i kupice je ako ima pare misleci da je bolje da sada da vise para i da bude miran na duze staze.
ko daje 300+e na kartu taj zna za sta daje. sa 2. strane ima nvidia karte koje su mnogo losije po kriterijumu cena/performanse
Citat:
Ja mislim da je to pogresno i da treba da kupi nesto do 150, a kada naidje na nesto za sta ce mu trebati jaci hardwer da onda menja (po mojoj proceni za 2 godine, a nekome i duze)...
misljenje je kao i **** - svako ga ima

@wolf87:
pozovi i pitaj da li ima za te pare (i reci mi sta su ti rekli)
Mr. Garrison je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mr. Garrison na korisnoj poruci:
DBrave (15.10.2009)