Prikaz jedne poruke
Stara 21.4.2006, 1:24   #45
Grimm_SBL
Veteran
 
Član od: 24.3.2006.
Lokacija: Bristol
Poruke: 537
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 58 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Grimm_SBL
Određen forumom Re: Star Wars

Prva dva i po' filma su najbolja (ovaj, zadnja dva i po', (od toga prvo mesto ESB)). Druga polovina RoJ je nagovestaj propadanja serijala...

Prvi deo (Phantom Menace) je GLUP (najgore je kad Anakin pobedi na trkama i ono kad ucestvuje u bitci, uhhh. Kakvi su to ljudi (Jedai, Twileci, Rodiani, Kowakian Monkey-Lizardi???) koji pustaju detetu od 10. godina da ratuje? i vrhunac gluposti: PROKLETI JAR-JAR BINKS! Taj usati izgovor za "meat bag" (HK - 47). ARGHH trebalo bi njime nahraniti Mynocke...

Drugi deo (Attack of the Clones) je BLJUTAV zbog onog glupog mamlaza od Anakina (tacnije onog glumca), koji glumi kao da ga neko tera sa Lightsaberom uperenim u njegovu pozadinu... Ahhh Sith Spit! Kad sam ga video kako glumi pozeleo sam da se udavim u Corellianskom pivu, udavio sam se u nekom drugom, a mamlaz mi i dalje nije dobro glumio... Njime bi trebalo nahraniti Piranxsa Sharks

Treci (Revenge of the Sith) je UPROPASTEN, iako od neslavne trojke je najbolji. Film koji je trebao biti antologijski, sa scenom kad mladi retard postaje Darth Vader! Umesto toga ta scena je glupa, kad sam gledao podsetilo me na Frankenstajna...
Sto, podizanje stola (Rise), pa Vaderovi pocetni pokusaji da misicima pokida okove... Zar tako radi drugi najmocniji covek u galaksiji (umesto silom)? Kao Frankestajn, a cak je i zvuk slican Argghhh. Onima koji se rezirali, glumili ili na bilo koji nacin povezani sa ovom scenom trebalo bi nahraniti Kath Houndove...

Cetvrti (A New Hope) je PUN POGODAK, jedino smetaju (meni) scene borbi, nekako su izvestacene (nemogu se porediti sa NEW AGE SW, jel' borbe Jode sa Dookuom a i kasnije su JEDINI deo zbog cega vredi gledati drugi i treci deo (prvi ne vredi gledati uopste), pet minuta + pet minuta = 10 minuta naspram SEST sati trajanja oba filma), ostalo je legenda, uh i posle toliko gledanja i danas volim da odgledam taj film

Peti (Empire Strikes Back) je NAJBOLJI STAR WARS FILM IKAD SNIMLJEN - poboljsana gluma (sto je rezulatat veceg budzeta - koji je nastao zaradom cetvrtog filma) - sad macevanje izgleda malo bolje i koliko-toliko je podnosljivo (u ANH su izgledali kao da prvi put drze lightsabreove u ruci). Razvaljivanje pobunjenicke baze (Licno, nikad nisam voleo dobre/borimo se za mir/mi ne zelimo rat nego smo naterani mamlaze iz Republike), saznavanje velike tajne ... vrh. Ali i kad se danas setim prvog jurisa AT-ATa.. eeee

Sesti (Return of the Jedi) je POLOVICAN, od kad su oni mali gadovi provirili svoje smrdljive male glave na Endoru nesto u meni je znalo da je sa Star Wars filmovima sve gotovo (Prokleti Jar-Jar je samo logican nastavak). Sta mu je to trebalo da znaci? Sta li je Lukas mislio pa je ubacio ove LETECE MEDVEDICE? EVO, MRZIM EWOKSE! Mada onog skota od Jar-jara mrzim vise! Ewokse bi trebalo iseckati na komade i njima nahraniti Mynocke, Piranxsa Sharks i Kath Houndove! Pa tako da nisu oni ubaceni sestica bi bila u rangu cetvorke, ovako je dalekooo iza, ali i daleko ispred ovih, novih nastavaka...

Poslednja ispravka: Grimm_SBL (21.4.2006 u 2:25)
Grimm_SBL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Grimm_SBL na korisnoj poruci:
Guardian (4.6.2007), Iron Maiden (19.5.2007)