Prikaz jedne poruke
Stara 20.3.2021, 18:57   #13
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Game development od varijabli do projekata - duze diskusije mi trebaju

Citat:
Srdjan160 kaže: Pregled poruke
Kako vi "rokeri" vrtite dobro foricu, svaka vam cast. Kad je rok u pitanju moras ziveti a sad odjednom gde je programiranje odjednom nisi glavonja ako ne zivis (ne osecas nesto).

Programiranje je matriks uz jos malo inteligencije, ne neko tolstojsko spajanje kockica. Napravi pun krug zivljenja, pun krug "rockerstva". Valjda kur*enje stvara iluziju zivljenja za nesto ali mali moj tvoj Nole ne zivi za tenis, niti Milena Dravic zivi za glumu.
Druže smanji malo gas. Prvo konceptualno skroz pogrešno razumeš to što pokušavaš da naučiš. Drugo, tvoje analogije su besmislene. Treće, svako ko ti je ovde ponešto odgovorio - a sad evo i ja - godinama uči, radi, i živi od kodiranja. I svi ti kažu isto - kreni od osnova, uzmi neku dobru knjigu o algoritmima i strukturama podatka pa odatle gradi znanje ka OOP-u i svemu ostalom što te interesuje.

To što si ti malo čačnuo oko JS-a je isto kao da sam ja naučio juče da menjam brzine u automobilu i danas krenuo da se raspitujem oko učestovanja u WRC-u a onda još i počeo da prosipam pamet o razlikama između dizela i benzinca profesionalnim vozačima.

Citat:
Srdjan160 kaže: Pregled poruke
Znam vise od vas samo sam malo mladji i nisam imao pravi posao. Ako ima neko od vas genijalaca posao, ponudu neku da napravimo nesto dobro sa programiranjem.
I ajde što ne znaš gde biješ nego što si još bezobrazan i samouveren van svih granica.

Poslednja ispravka: doctor (20.3.2021 u 19:05)
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke