tema: Deus Ex
Prikaz jedne poruke
Stara 16.10.2015, 15:04   #44
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Deus Ex

Citat:
filpan kaže: Pregled poruke
Izgleda da je Revision mod dostupan samo onima koji imaju Steam verziju. Kakav fejl. A toliko sam se radovao
Napravi steam profil, ako vec nisi, pa cu ti ja poslati igru kao gift (imam je u inventaru). Bas bi me interesovalo da neko ko dobro poznaje Deus Ex odigra Revision, pa da podeli utiske. Ja sam nesto malo igrao, i nije neka velika razlika: ubacili su New Vision, HDTP (moze da se podesava u opcijama- ja obicno stavim sve na global, ali destikliram nove modele likova), Shifer i Biomod (popravljaju neke gameplay sitnice). Ono sto se razlikuje je sto su dodali dosta novih detalja na mapama, sto je muzika preradjena (moze da se vrati stara u opcijama, sto je plus) i sto je igra dosta mracnija (barem prvi nivo). Jedina krupna mana za sada je to sto su izbacili onu ruku u uvodnoj spici, pa sada Sajmons i Pejdz stoje pored nekog stola u drustvu Megi Chow.

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Mada inicalni reviewovi na Steamu nisu ohrabrujući.
Citao sam malo te recenzije i misljenja sam da na njih ne treba mnogo obracati paznju. Uglavnom likovi koji su igrali dvadeset minuta kukaju na lose performanse (ti verovatno jos uvek imaju pentijum dvojku), na to sto je mracno (likovi koji su pravili igru tvrde da je to tako samo na Libery Island nivou), da je soundtrack promenjen, da nema ruke u introu (kao sto sam rekao, ni meni se to ne svidja, ali nije strasno). Ja sam misljenja da vredi da se odigra Revision..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
doctor (16.10.2015), filpan (16.10.2015), Leonida (16.10.2015)