Prikaz jedne poruke
Stara 7.11.2019, 21:22   #243
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: The Outer Worlds

Završio sam sinoć TOW.
Ipak na kraju mogu samo da se složim sa konstatacijama ostalih forumaša, naročito sa jednom koju sam ranije pročitao, a to je da TOW na početku proda sve trikove koje ima i to otprilike bude to.
Igrao sam side kvestove dok mi se u jednom momentu izigravanje kurira nije smrklo i odlučio da pređem glavni kvest i vidim šta je na kraju.

Priča je apsolutno šuplja, pri kraju postaje vrlo neizbalansirana, akcija poprilično jednolična i monotona.

Jedina svijetla tačka ove igre jesu dobro razgranati dijalozi, moguće kao u realnom svijetu mogućnost da " se izlane" i potrebno je i te kako voditi računa šta se i kako govori, ali i da se nekad prećuti. Mada ovo ostaje u zapećku kada se uzme u obzir jednostavno tanka priča.

Ipak na kraju, od mene 60/100, ipak već vidim recenziju Kuzmanovića i žal za Obsidianom, ili će možda ako mu se smrkne da uvali igranje i recenziju recimo Jovanoviću, mada pun pogodak bi bio Jan Čmelik.

Spoiler za w:
PS nadam se da mi neće biti ova poslednja rečenica uzeta za zlo od strane administracije SK i SK foruma.
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku White Ripper na korisnoj poruci:
Koreli A. (8.11.2019), pentraksil (8.11.2019)