Prikaz jedne poruke
Stara 12.2.2021, 15:53   #664
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Citat:
Fabriek kaže: Pregled poruke
Širom interneta se masovno pokreće to pitanje, kako to da igra ima isti broj setova za kupovinu koliko i osnovnih setova u igri. I kako to da se novi i novi štancuju, dok je bagova na tone, a novih igrivih sadržaja ni na vidiku...
To jeste žalosna istina, ali, nije da ne ispravljaju bagove, zadnjih 4-5 dana mi se nije desio/nisam video nijedan koji sam imao.

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Samo ti pertle vire iz Ubisoftove bulje. Corpo path u CP2077 je stvoren za tebe.
Verovao ili ne, to i igram u CP2077. Ali ovo sa DLC-ovima rade sve kompanije, ne samo Ubisoft, a ne ide mi se u toliko bulja...

Citat:
Pipboy kaže: Pregled poruke
Radi se o još jednom probnom balonu i matrici koja pokušava da se podmetne žabi koja se kuva (igračima) kao normalna stvar, koja bi se zatim "primila" i kod drugih developera/publishera, pa malo guranja te agende i na druge aspekte u razvoju igre i, before you know it, plaćaš dodatnih 10 dolara za pristup poslednjem nivou igre/boss fajtu, 7,00 funti da izabereš nivo težine/lika sa kojim ćeš da igraš ili 15 evra za ultra podešavanja grafike...
E, kad bi se to desilo to bi bila druga priča. Možda bi na zapadu tako nešto i "progutali", ali verujem da bi izazvali time takav bes da bi se hakeri aktivirali samo tako po tom pitanju...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke