Prikaz jedne poruke
Stara 9.11.2014, 16:38   #1
Gam3r
Član
 
Član od: 19.9.2013.
Poruke: 52
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Otkljucavanje starog telefona, pomoc.

-Pozdrav ljudi, kupio sam HTC One V u Vip-u pre mozda dve i po godine, i ugovorna obaveza mi je istekla pre nekih 6-7 meseci.

-Obzirom da je moj telefon 'zakljucan', tj. ne prima kartice nijednog drugog mobilnog operatera, meni treba pomoc oko otkljucavanja, posto sam kupio novi telefon.

-Znam da mogu da ga odnesem u Vip, i da mi ga oni u roku od 30 dana otkljucaju za dzabe (tako sam cuo), ali ne zelim. Taj telefon vise ne koristim, i zelim da naucim nesto novo (u ovom slucaju otkljucavanje), a ako ga pokvarim nema veze, posto imam novi telefon sada koji koristim.

-Dakle, vec nekih sat vremena guglam kako da ga otkljucam, ali svi mi nude neki magicni kod (koji radi, znam da radi), ali moram da ga platim izmedju 10-25 dolara.. Dakle, ako zaboravimo taj famozni 8digit number, koji otkljucava telefon, da li postoji neki drugi 'tezi' nacin za otkljucavanje telefona? Ili mozda pak postoji neki sajt koji mi zapravo potpuno beslatno nudi kod za otkljucavanje?

-Dakle, telefon je : HTC One V
-Potrebno mi je da ga otkljucam kako bih mogao da ubacujem druge kartice u njega.

Hvala unapred

(P.S. Mislim da ovo nije krsenje ugovora, posto je moj ugovor istekao, i taj telefon je samo moj, tako da mogu sa njim da radim sta hocu, pa cak i da ga otkljucam)
Gam3r je offline   Odgovor sa citatom ove poruke