Prikaz jedne poruke
Stara 3.10.2006, 16:25   #59
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: Kako vam se cini www stranica SK

Ja sam je ranije (dok nije bilo foruma) posecivao bar nedeljno, a od foruma mozda dva-tri puta i to bar jedanput greskom Nije nesto, funkcionise ok, mada fale neke funkcije, duga prica, uglavnom nije mi u bookmarku niti u glavi. Mene podseca na groblje, kao da nema zive duse nigde, da je sk ziva vatra ali da je ona strana u zoni sumraka.

Ne bih da kritikujem, to niko ne voli, ali ubedjen da su moje kritike shvacene na pravi nacin da kazem i sledece: tmurne boje, ima i par primera ovde na forumu, sve je ok ali onaj banner SK i ovaj "stub" levo na cijem vrhu stoji "On SK Line" ima ovu zelenu boju koja se ne uklapa u ostatak uopste. Mislim lepse bi bilo da je recimo neka svetlo plava, ili ona malo tamnija bela(metalizirana) kao krem-znate na sta mislim Uglavnom da malo sljasti, malcice, cisto da otvori onaj deo strane, onako s ukusom, i ovo ima finu teksturu (malo hrapavu, slicnu granitu) ali boja nije prikladna. Da, i ova boja slova K, na baneru i levom delu, nije ni ona "pozeljna", stavite nesto veselije, onako otmeno, ne neke fazone za mladu tech omladinu (ne kazem da je ovo u tom stilu). Mislim da bi malo vise trebali da izgurate neki fazon otmenog techno fazona, imate i tradiciju tako da bi vam to leglo. Znate, kao techno armani

ps Ako mi padne na pamet neki prihvatljiv predlog u vezi dizajna pisem, nego sam sada u rasulu...
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke