Prikaz jedne poruke
Stara 16.8.2021, 2:13   #1672
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 714
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 163 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Moze , i jeste u pravu si. Pogotovo na konju . Zato i nema mod za tako nesto. Mislio sam da bi uz oprezniji pristup moglo bez DE ali tesko . Cim sam poceo ponovo da igram vidi se. Odlaganje regeneracije je nesto drugo.Dobar je Dead Eye pogotovo kasnije kad zapamti pucnje pa izvede odjednom. Zeljan sam te sirove pucacine u realnom vremenu jer koristio sam izgleda previse DE u prvom prelazu. Sve je nekako na mestu samo previse napitaka i hrane to izgleda cini razliku izmedju pretesko i nepotrebno lako.

Ti si naso najbolji moguci mod za kill off DE i najjednostavniji , nisam uopste petljao kontrole ,obicno svaka igra trazi da stavis neku tipku obavezno a ako moze da su ugasi skroz pa to je mod

Moram da napomenem da sam vecinu igre igrao sa jos losijom optimizacijom i izgubio mnogo vremena da najdem balans jer sto radi u sumi ne radi u gradu pa i delovi sami od sebe menjaju FPS i ostalo. Nije pomoglo ni sto sam igrao sa Pentium 2/4 i 8gb RAM .
Sad mi je sve na high ,senke high/medium , globalno osvetljenje na ultra , fizika vode ugasena i FXAA i to sto ne treba jer TAA na high i skoro do kraja ona linija je dovoljno.

I nesto sto nisam skoro video a mozda nikad .
Na svim tim podesavanjima u 1080p stoji zakucano 59 fps .
Ne mrda ni na 58 ni na 60 . Stoji na 59 probao sam da ga poremetim, da brzo okrecem kameru i te fore nema sanse. Neverovatno ! A izgleda neuporedivo sa prvim prelazom . Samo volumetriq fog razlika izmedju low i high je nebo i zemlja i tako mnogo dodaje.
Mozda bih stavio teksture na ultra , ima razlike a onda se VRAM dopuni na oko 3900 a ima oko 4100 bolje malo da "dise" , hocu da kazem da je optimizovano fenomenalno jer nemam neku karticu , aj procesor i RAM su solidni ali GTX 1650 nije nista posebno , vise dovoljno ok za manje rezulucije bez fensi mogucnosti koje imaju RTX kartice i AMD novije su daleko bolje naravno.
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke