Prikaz jedne poruke
Stara 28.12.2005, 22:17   #18
Stevvan
Veteran
 
Član od: 17.12.2005.
Lokacija: Zarkovo, Beograd
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 97
Zahvaljeno 179 puta na 104 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Stevvan Slanje poruke preko Skypea korisniku Stevvan
Određen forumom Re: Gori u paklu, bedni skote... (zavisnost od racunara)

Citat:
Smoke kaže:
Oh,da!
Oduvek sam zeleo da izgovorim ovu recenicu...na filmu, naravno. Realnost je surovija. Ovim bojnm poklicem pozdravljam svaki dan,sat,minut...koje mi sivo cudoviste oduzme.
Gledam sopstvenu proslost...sve je pocelo nevino sa C64...sati i sati i sati igranja Ghost&Goblins, DefenderOfTheCrown itd... Niko nije sumnjao da se na mestu mrsavog klinca, radja cudoviste koje ce upisati informatiku... cudoviste koje ce zaboraviti sta je drustveni zivot...sta je socijalno ponasanje...koje sve svoje probleme resava u virtuelnom svetu...
Eh,eh. Ispade zalopojka. Stvarno ljudi, koliko vremena spiskate sa kompom? Da nema interneta, zaboravio bih kako izgleda gola zena.
Kako se ponovo aktivirati? Da li mrzite svoj komp? Ja ga mrzim, iako mi sluzi da zaradim "koru hleba"... Cekam vase odovore...
Brate nadji neku ribu i pročitajk neku knjigu.(literatura koju ti preporučujem je "Životinjska farma" od Džodža Orvela) Još nešto: Ovo je zimski period i onako nema nikog na ulicama sačekaj leto i proleće i sve će biti uredu.
Stevvan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke