Prikaz jedne poruke
Stara 7.7.2016, 13:14   #20
ogisha
Veteran
 
Član od: 25.4.2008.
Poruke: 999
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 299 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Goblins'n'Coins

Citat:
Eni kaže: Pregled poruke
Drugačije to izgleda kad sam igraš i fokusiran si na lika (a prikaz je preko celog ekrana) a ne gledaš snimak gde ti oči lutaju jer si samo posmatrač, plus ja sam veoma brzo igrao ovu deonicu, sumnjam da bi iko normalan žurio toliko ako nema tajmera da mu meri vreme...
Probao sam demo. Ako ti je ovo prva igra onda svaka čast!
Inače - i dalje mislim isto, a pretpostavljam da će bolje biti ako se odzumira, da lik bude sitniji ili prosto da kamera ne "seca" ovoliko kad skačem.
Drugo, smanji brzinu padanja lika. Prebrzo se strovali na zemlju. Mislim da je baš uočljivo u drugom svetu (nakon prvog bosa), gde imaš one platforme na nebu i one trampoline.
Još neke stvari:
- tekst jeste mutnjikav i na 1080p i u window modu (manja rezolucija fonta), mada to već vidiš i sam
- ubaci BACK ili CANCEL opciju, kada upadnem u neku sekciju menija, a želim odmah da se vratim nazad (ušao sam u opciju da menjam kontrole ali nisam želeo da ih menjam i nisam mogao da izađem ukoliko ih ne promenim).
- ovo nije toliko bitno mada to meni generalno smeta i kod Igroraminih klipova, a pretpostavljam da ih ti spremaš - predugačak intro tj. cutscene ili štagod, onaj uvodni tekst što se skroluje za priču je spor, bolje bi izgledalo da se tekst za jedan prozor odmah ispiše ili bar brže da se ispiše pa da roknem jednom SPACE za sledeći prozor.

Inače, ostalo je manje više ok, bilo mi je interesantno da pređem nekoliko deonica, kad se dodatno ispegla, biće ovo fino za prvu igru
ogisha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ogisha na korisnoj poruci:
Eni (6.10.2016)