Prikaz jedne poruke
Stara 9.9.2006, 19:47   #2
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: WH40K Dawn of War: Dark Crusade

Probao demo i poprilično mi se sviđa. Izgleda da će biti mnogo bolje od onog blijedog Winter Assaulta. Ima taktički režim sličan riziku, sa svakom novom teritorijom dobiješ bonus i kolješ se za dominaciju nad planetom. Možeš izgleda da upgrejduješ heroja (nešto u stilu pimp my force commander ), a što se novih rasa tiče masu mi se sviđaju Tau. Za razliku od ostalih koji vole da plivaju u krvo ovi likovi vole sa distance da upotrebljavaju vatrenu moć, ali zato imaju svoje saveznike Krootove. Venzemaljce ljudoždere koje koriste da zaustave neprijatelja i napune ga olovom/plazmom/česticama.
Takođe mnogo me podsjećaju na Kineze iz Generala (bar po akcentu nekih jedinica (kada kažu "Patient Hunter Gets it's prey", skoro mogu da zamislim Nuke cannon to da kaže.)), a i način mišljenja im je nekako sličan komunizmu, jer svi oni teže Greater Goodu Tau Carstva, i njihovi lični činovi i uloge u tome nisu važni. Takođe oni su jedina rasa izgleda koja se ne oslanja na brutalnu eksterminaciju svega što ne pripada njihovoj rasi, već primaju i druge rase u svoje carstvo (Kroot su jedan od primjera).

Najžešća finta je bila kada je jedna jedinica rekla par puta We know the secrets of Mont'ka. A ja sve čujem We know the secrets of Vod'ka
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke