Prikaz jedne poruke
Stara 5.11.2008, 15:57   #2
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Dilema izmedju 2 laptopa... i drajveri???

Citat:
zchira kaže: Pregled poruke
... favorit mi je MSI...
Da te obradujem (a možda i rastužim): ponosni sam vlasnik pomenutog modela, i koristim ga sa instaliranim Windowsom XP (skoro) punu godinu.
Drajvere za XP sam (u decembru prošle godine) poskidao sa zvaničnog sajta MSI-a.

Jedina "kvaka" je što verzija OS-a koju koristim nije "čista" (čovek koji mi je na kraju instalirao Last XP nije uspeo da neke od drajvera konfiguriše u fabričkom XP-u, koji je najpre instalirao), nego "nafrizirana"/"budžena" verzija XP-a, sa nekim (mahom kozmetičkim) elementima Viste.

Sve dobro radi, nisam imao nikakve probleme sa sistemom ili sa nekim od programa, a MSI ER710x se odlično pokazao (tastatura mu je fina, tih je, ne greje se mnogo,
nije bilo riknjavanja, itd.).

Ako kupiš ovaj laptop, mislim da se nećeš pokajati.

Ovde možeš da skineš drajvere za MSI ER710x. Imaš ih i za XP i za Vistu.

Sad nešto razmišljam: obzirom da su verzije drajvera trenutno okačene na sajtu za koji sam ti dao link novije od onih koje sam ja svojevremeno skinuo, možda sa njima neće biti nikakvih problema u "klasičnom" Win XP-u. Ako se odlučiš za MSI, prvo probaj sa "normalnim" XP-om, a ako nešto ne bude išlo, uvek ti ostaje Last XP, koji provereno dobro radi.

Poslednja ispravka: zoran845 (5.11.2008 u 16:29)
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zoran845 na korisnoj poruci:
zchira (5.11.2008)