Prikaz jedne poruke
Stara 4.6.2015, 1:12   #6
Milos96
Član
 
Član od: 15.2.2010.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 408
Zahvalnice: 337
Zahvaljeno 16 puta na 13 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Milos96
Određen forumom Re: 4870 se previse greje

Ne bih da je ureknem ali evo ova ispecena graficka radi do dan danas i nisam je ponovo gurao u rernu, tad je malo bagovala, za ovoliko vremena svakodnevnog rada(najmanje bar 10 sati dnevno) je samo jednom slika na kratko nekako zatreperila i pojavio se plavi ekran, i samo se racunar restartovao i i dalje dugo radi sve ok, koliko god metoda kako neko rece bila seljacka definitivno radi.

Vrlo je rizicno naravno, ja sam u istu rernu, na istu tepsiju, u isto vreme gurnuo ovu 4870 i 3870 i na 3870 se istopio jedan konektor i izletela tri konenzatora(crveni izleteli a plavi preziveli, a na 4870 su svi plavi), ovu 3870 nisam ni pokusao da popravim a sa 4870 upravo sad kucam a vidite kad je otvorena tema tj. kad je ispecena, igrane su i zahtevnije igre za to vreme.

Tu nista nije po PSu i nista nije sigurno, vec SAMO postoji mogucnost da oporavite svoju graficku, ako je vec crkla(kao u mom slucaju npr, nije uopste davala znake zivota, bas nikakvu sliku) onda toplo preporucujem ovu metodu, nemate sta da izgubite, a jos ako nemate integrusu ili drugu...utoliko bolje ako proradi dok ne stigne nova...ja sam odusevljen
Milos96 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke