Prikaz jedne poruke
Stara 16.10.2013, 14:46   #16131
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Pappas kaže: Pregled poruke
Ljudi sta posle KV-1, KV-2, KV-1S ili T-150, ja bih da probam T-150, sta je vase misljenje???
Ja cu ti samo reci ovako: KV2 sa topom od 152 mm neverovatna zabava, KV1S isto zabavan tenkic, T-150 podjednako zabavan tenkic kao i KV1S, kada se sa ova dva tenka nadjes u partiji gde si ti na vrhu liste zabave nikada dosta a i kada upadnes u malo jacu partiju ne brini se moces da ostetis isto tako dosta toga. Sto se tice KV2, njega samo igraj sa tim topom od 152 mm i videces koliko ce ti zabave doneti a da ne pricam kada se neko zezne pa izleti na tebe a ti ga pogodis sa tom topcinom pa mu skines 900 hp-a ili ubijes KV1S iz jednog pogodka a veruj mi cak i tier x tenkove ces moci lepo da ostetis. Sve u svemu ako ih uzmes svu trojicu ceka te puno sati zabave.

Ja bih isao na sva tri pa bih uzivao dok je to moguce, em ces da zaradjujes pare a zabave nece da ti manjka.

Prvo istrazi KV2 jer ces sa njega moci da otkljucas zadnju cev za T-150 a da neces ni osetiti da si toliko exp-a skupio a jos vise potrosio. Ja sam sa KV2 otkljucao i S-51.

A ti sada sam proceni sta ti je najbolje.
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Dragan.P na korisnoj poruci:
lasto (17.10.2013), Pappas (16.10.2013)