tema: Steam
Prikaz jedne poruke
Stara 5.12.2019, 9:56   #12571
singularity
Veteran
 
Član od: 20.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 775
Zahvalnice: 78
Zahvaljeno 104 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Steam

Ranije sam kupovao dosta, najviše bundlove sa raznih sajtova i tada su se igre nagomilale. Zadnjih godinu dana ne kupujem ništa samo Monthly i kad je veliki sale na steamu uzmem 10-ak naslova koje sam propustio a kao igrao bih.
Međutim nagomilalo se raznih igara svih ovih godina, ali da budemo iskreno toliko je tu đubreta krš igara koje guraju po raznim paketima i to me najviše i nervira.
Dođe period kad stvarno ne znam šta bih igrao, otvorim bibloteku i kao listam ajde da nešto izaberem. I na kraju se iznerviram vrtim vrtim, retko šta dobro da vidim, a đubreta na tone i na kraju dignem ruke. To što je steam uklonio mnogo igara iz prodavnice iako je i meni smanjio broj igara ja to pozdravljam.

Možda grešim ali ja često radim po principu aj da kupim nek stoji, pa igraću kad tad. Stvorila se zavist od kupovine, a ruku na srce koliko puta odem kupim nešto i kao osećam se bolje kupio sam novu igru, udahnuo malo živosti.
Tipa na summer sejlu sam uzeo https://store.steampowered.com/app/5...er_Chronicles/ a odigrao ga tek pre neki dan.
singularity je offline   Odgovor sa citatom ove poruke