Prikaz jedne poruke
Stara 29.9.2009, 2:41   #129
purke62
Veteran
 
Član od: 22.7.2008.
Poruke: 762
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 301 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R. : Call of Pripyat

Citat:
kvare_cg kaže: Pregled poruke
Evo skidoh, prevedeno je masinski, al dobro, barem pomaze, dok neke stvari nisu ni prevedene uopste...

ON TOPIC

Igra li ko, jeste li instalirali, dajte iskustva, ocjene...
Nemam pjoma, a pre svega sam mnogo nervozan, jer neće pa neće.Dignem rike od Xp i krenem na Win 7 i oćeš, tu još veći problemi.Zona sumraka.Ceo dan se maltretiram sa tim, i onda me zovne drugar da mu insraliram Win 7, a zna da sam nabavio i ne mogu da mu kažem da nemam kad zna da imam.odem, i nekako instaliramo, poenta je da je konfa moja i njgova jako slična ali je on pre mesec dana nabavio HD 4770, a ja sam na X 1650 pro.Ostalo je manje više u rangu.i na kraju Win 7 tu ali neće drivere da instalira da si bog, neke PCI modem u device manager prikaztuje sa alertom,.Manuel, save i svašta sam probao ali neć.Pokrenemo instalaciju za SoC i pokažwee srvo polje kod skena,za grafu.
Ali sve to nema veze sa temom, bitno je da je kod većine onih koji su igru pokrenuli, ne podeljeno mišljenje da je igra pun pogodak i da je ispunila više od očekivanog. Da je ,kako stoje stvari , Stalker franšiza prestala da bude sinonim za extremno bagovitu igru koja nemože da se završi kako treba , bez barem 5 -6 zakrpa.Ovde kako vidim, svi cepaju bez bilo kakav zastoj.
Negde sam već rekao da imam utisak da će CoP biti igra koja će nadmašiti oba predhodna naslova zajeno.Vidim da je kvare tog mišljenja pa pošto on to kaže, znači izgleda da sam bio u pravu.
purke62 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke