Prikaz jedne poruke
Stara 28.3.2017, 1:21   #82
Sava Stankovic
Član
 
Član od: 1.10.2013.
Poruke: 172
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 44 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Escape from Tarkov

Citat:
Laserstorm kaže: Pregled poruke
Daj u generalnim crtama (ako je i dalje zabranjeno da se iznose detalji) sta valja, a sta ne valja.

Konkretno za mene kakva je hardverska zahtevnost?
Posto je ovo alfa verzija, jos se radi na optimizaciji. Kod mene ide na max podesavanjima oko 60fps, problem je sto se desava da u pojedinim momentima igra opasno laguje. Ide glatko 10 minuta u 60fps a onda minut gledam slideshow i sve tako. Kazu da je problem u ram memoriji i da treba najmanje 16gb da bi se to izbeglo. Ako je verovati im, to ce se srediti i igra ce imati pristojnu zahtevnost.

Sto se tice grafike i gameplaya, nemam ni jednu zamerku. Igra dosta lici na stalker i ima tu atmosferu. Problem je u ekonomiji, ovakav sistem je iz dosadasnjeg iskustva los i vodi ka toma za posle nekog vremena imate goloruke igrace koji jure kroz mapu u nadi da ce lootovati dovoljno djubreta za jednu pusku... Ovo mi mirise na mikro transakcije (iako se kunu da ih nece biti), sistem je ko stvoren za to. Igra je brutalno realisticna i koliko je to zanimljivo, toliko je i lose, narocito sa ovakvim sistemom. Ja sam npr izgubio svu opremu i sada imam noz kojim mogu da idem u raid i nadam se da me niko nece videti. Na taj nacin cu morati da igram 3 dana po nekoliko sati da bih uopste priustio neki pistolj kod trgovaca a to nije nacin na koji zelim da igram ovo. Igram oko 10 dana i do sada sam uglavnom sretao igrace koji nozem nasrcu na mene, od njih nema loota, jer su i oni sve izgubili, tako da je bas pointless taj sistem.
Naravno, ovo je alfa i mnogo toga ce biti promenjeno ali ne razumem bas najbolje kako ce resiti na kraju taj sistem ekonomije. To je naveca briga.
Sava Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sava Stankovic na korisnoj poruci:
Laserstorm (29.3.2017)